Kapıdan Ödeme

Kargo gönderileri genellikle kişiler ya da firmalar arasında transferi sağlanacak mali değeri bulunmayan belge ve paketler için tercih edilse de, uzaktan alışveriş imkanlarının giderek daha sık biçimde uygulandığı günümüzde Tahsilatlı Kargo hizmetlerine de ihtiyaç duyulmaya başlanmıştır.

Hizmetlerine başladığı ilk günden bu yana bu alanda da ihtiyaçları karşılamak üzere çalışmalarına devam eden Ortak Kargo, her gün gönderimi yapılan yüzlerce ürünün bedelinin alıcı tarafından teslim sırasında ödenmesini mümkün kılmaktadır. Kapıda ödeme kargo adı altında da bilinen söz konusu hizmet ile birlikte Tahsilatlı Kargo ile gönderilmiş ürünün bedeli ister nakit ister de tek çekim ya da taksitli olarak banka ve kredi kartları ile tahsil edilebilinmektedir.

Bu hizmet sayesinde hem gönderici ile alıcı arasında satın alınan ürünün doğruluğu ve kesinliği konusunda bir güven oluşurken, hem de kredi kartı ya da banka hesap bilgilerini internet ya da telefon üzerinden paylaşmak istemeyen kişiler için kusursuz bir ödeme yöntemi elde edilebilinmektedir.

Tahsilatlı gönderiler ile satış hacminizi kat be kat arttırın Elektronik ticaret, Tele Marketing ve Kobiler için sıklıkla tercih edilebilinecek bir gönderi yöntemi olan Tahsilatlı Kargo ile birlikte son derece geniş bir müşteri potansiyeline ulaşarak satışlarınızı kısa sürede mevcut miktarın üzerine çıkartabilirsiniz.

Sizler de Ticari Unvana sahip olmanız durumunda vakit kaybetmeden Tahsilatlı Kargo hizmetlerimizden faydalanmaya başlayabilirsiniz.